سازمان لیگ تنیس جمهوری اسلامی ایران

مسابقات تنیس جایزه بزرگ تنیس آقایان- البرز؛

حسام یزدی جام قهرمانی را بالای سر برد

تنیسور تهرانی موفق به کسب عنوان قهرمانی رقابت های جایزه بزرگ آقایان شد. ‌

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: مسابقات جایزه بزرگ تنیس (A++ ) آقایان با قهرمانی حسام اسمعیل یزدی در بخش انفرادی و قهرمانی زوج مهدی سوری و کیارش سوری از تهران به پایان رسید.

در فینال بخش انفردای حسام اسمعیل یزدی از تهران و امیر اصلان منتخب از فارس برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان یزدی موفق شد با نتیجه 2 بر صفر حریف خود را از پیش رو بردارد و عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را از ان خود کند. منتخب نائب قهرمان شد. مهدی سوری و کیارش سوری نیز مشترکا سوم شدند.

در بخش دو نفره نیز تیم مهدی و کیارش سوری با شکست تیم حسام اسمعیل یزدی و محسن شرافتی عنوان قهرمانی را کسب کردند .

به این ترتیب با معرفی نفرات برتر ، مراسم اختتامیه بازیها در حضور حضور مجید شایسته ریاست فدراسیون ، امیر غفرانی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان البرز، عباس زارع رئیس هیات تنیس استان البرز، علی اصغر غمناک رئیس سازمان لیگ تنیس کشور، کولیوند و شمیرانی معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، قاسم کردی معاون مالی فدراسیون ، افسری مدیر روابط عمومی ،  اعضا هیئت رئیسه هیات تنیس استان البرز، بهداد مدیر باشگاه دهکده ورزشی چهار باغ ، سهرابی دبیر هیات تنیس استان البرز و جمع کثیری از مردم جوایز برگزار و لوح های قهرمانی و کاپ های قهرمانی به نفرات برتر اهدا گردید .

در این دوره از مسابقات ۱۰۹ بازیکن از استانهای آذربایجان شرقی ، تهران ،  کرمان ، فارس،  البرز ، اردبیل ، اصفهان ، زنجان ، قزوین ، لرستان ،خراسان رضوی ، مازندران ، قم ، مرکزی، همدان ، سمنان و هرمزگان حضور داشتند و به مدت 9 روز برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

یاد آور می شود:  سرداوری این دوره از مسابقات بر عهده امیر حسین موسوی بود  و محمد جواد خودکاری نیز مدیریت آن را بر عهده داشت.

1397/07/14
نقشه سایت
ارتباط با ما
  • تهران، خیابان ولی عصر، بزرگراه نیایش، مجموعه ورزشی انقلاب، جنب سالن چندمنظوره
  • +۹۸۲۱-۲۶۲۱۷۴۶
  • info@slti.ir
  • www.slti.ir
تماس با ما