سازمان لیگ تنیس جمهوری اسلامی ایران

پایان رقابت تنیسورهای جوان در رقابت های بین المللی تهران ؛

تیم دختران ایران نائب قهرمان شد/ سینا مقیمی در جایگاه دوم ایستاد

رقابت های بین المللی تنیس جوانان با معرفی نفرات برتر بخش انفرادی و دو نفره به پایان رسید. ‌

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: در حالی مرحله نیمه نهایی رقابت های تنیس بین المللی جوانان به میزبانی مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد که از بین تنیسورهای حاضر در این مرحله سینا مقیمی از کشورمان راهی دیدار پایانی شد.

در فینال بخش انفرادی بخش پسران ، سینا مقیمی با نتیجه 2 بر یک مقابل دارشان سورش از مالزی شکست خورد و با قهرمانی حریف آسیایی خود ، نائب قهرمانی این رقابت ها را از آن خود کرد. رهام عباسی از ایران و فرکان کارابولوت از ترکیه نیز مشترکا سوم شدند و پیش از این با برگزاری فینال بخش دو نفره ، تیم سینا مقیمی از ایران - دارشان سورش از مالزی موفق شدند با شکست 2 بر صفر تیم ترکیه عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را بدست بیاوردند و زوج آلمان - روسیه و روسیه - افغانستان صاحب عنوان سوم مشترک شدند.

در فینال بخش دختران نیز نمایندگان ارمنستان و ترکیه برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر مسابقه دادند و در نهایت یوا آوتیسیان از ارمنستان با شکست ( 2-6 و 3-6) حریف خود قهرمان شد ، ملیسا یعقوب پور تنیسور ترک در جایگاه دوم ایستاد و مشکات الزهراء صفی و درسا چراغی از ایران صاحب عناوین سوم شدند.

در فینال بخش دو نفره نیز تیم ملینا مهرانی - مشکات الزهرا صفی از ایران با نتیجه (2-6 و 4-6) مقابل یوا آوتیسیان از ارمنستان - ملیسا یعقوب پور از ترکیه شکست خوردند تا تیم ایران در جایگاه دوم قرار بگیرد و تیم ارمنستان و ترکیه نیز عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کنند .

همچنین زوج شهرزاد بانی سعید - درسا چراغی از ایران و زوجی از اکراین نیز مشترکا سوم شدند.

به این ترتیب این دوره از رقابت ها با برگزاری مراسم اختتامیه و اهداء جام به نفرات برتر به پایان رسید.

در جدول اصلی بخش پسران 32 تنیسور از کشورهای ایران ، اکراین ، آلمان ، روسیه ، ترکیه ، افغانستان و مالزی و در بخش دختران 22 شرکت کننده از کشورهای ایران ، ترکیه ، اکراین و ارمنستان حضور داشتند. 

رقابت های بین المللی تنیس جوانان به مدت 9 در زمین های مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.

در این دوره از رقابت ها و در بخش پسران تنیسورهایی از ایران ، مالزی ، روسیه ، کویت ، آلمان ، ترکیه ، افغانستان و اکرانی و در بخش دختران شرکت کنندگانی از کشورهای اکراین ، ایران ، ترکیه ، ارمنستان حضور داشتند.

یاد آور می شود: امین مهدویان سرداور و داور نشان سفید کشورمان به عنوان سرداور این دوره از رقابت ها بود و سینا ابراهیمیان داور نشان سفید و مونا گل نبی به عنوان دستیار در این تورنمنت حضور داشت.

1397/07/15
نقشه سایت
ارتباط با ما
  • تهران، خیابان ولی عصر، بزرگراه نیایش، مجموعه ورزشی انقلاب، جنب سالن چندمنظوره
  • +۹۸۲۱-۲۶۲۱۷۴۶
  • info@slti.ir
  • www.slti.ir
تماس با ما