سازمان لیگ تنیس جمهوری اسلامی ایران

رقابت های تنیس ردههای سنی - ساری ؛

قهرمانی فردخت علیمی ، مهرانه ظهوریان و یاسمن روحانی در بخش دختران

رقابت های تنیس ردههای سنی در بخش دختران به پایان رسید. ‌

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: رقابت های تنیس ردههای سنی زیر 10 ، 12 و 14 سال ، با معرفی نفرات برتر بخش دختران به میزبانی هیات تنیس شهرستان ساری پیگیری شد.

در رده سنی زیر 10 سال دختران ، فردخت علیمی با نتیجه ( 0-4 و 2-4 ) نازین پاشازاده را برد و قهرمان شد ، الين معتمدى و هانا یقینی نیز مشترکا سوم شدند. در رده سنی زیر 12 سال ، مهرانه ظهوریان وحید معقول با نتیجه ( 2-6 و 0-6) هانا سلطانی را شکست داد و در جایگاه نخست ایستاد حریف این تنیسور نائب قهرمان شد و کارین کریمی ریکنده و گلنسا اکبری سوم شدند و در رده سنی زیر 14 سال ، یاسمن روحانی مقدم  با پیروزی ( 1-6 و 4-6 ) هانا سلطانی قهرمان شد ، سلطانی دوم شد و مهرانه ظهوریان و دلبر طهماسبی گیلانی نیز سوم شدتد.

همچنین در رده سنی این رقابت ها و در رده سنی زیر 10 سال پسران ، مانی ملاعسگری ، كوشا جعفريان ، کامیار پرهام و رادين فهيمي به مرحله نیمه نهایی رسیدند و ردههای سنی زیر 12 و 14 سال پسران نیز از فردا آغاز می شود.

در بخش دختران 39 تنیسور از استانهای مازندران ، آذربایجان شرقی ، مازندران ، چهارمحال و بختیاری ، اصفهان ، قزوین ، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، گیلان ، قم ، کرمان و سمنان حضور داشتند.

به این ترتیب با پایان این مسابقات در بخش دختران ، تنیسورها رقابت خود را از فردا در ردههای سنی پسران آغاز می کنند.

این مسابقات به مدت یک هفته به میزبانی هیات تنیس شهرستان ساری برگزار می شود.

یاد آور می شود: انیس رسولیان سرداوری این دوره از رقابت ها را بر عهده دارد.

1397/07/15
نقشه سایت
ارتباط با ما
  • تهران، خیابان ولی عصر، بزرگراه نیایش، مجموعه ورزشی انقلاب، جنب سالن چندمنظوره
  • +۹۸۲۱-۲۶۲۱۷۴۶
  • info@slti.ir
  • www.slti.ir
تماس با ما